NAŠE SPOLEČNOST. NAŠE ZÁKLADNÍ HODNOTY. NAŠE PŘESVĚDČENÍ.

komplexní služby

Od návrhu až po realizaci Vám poskytneme veškeré naše služby.

CERTIFIKOVANÉ ZKUŠENOSTI

Jsme profesionálové v oboru a svými dlouholetými zkušenostmi vše stvrzujeme získanými certifikáty.

NEJVÝHODNĚJŠÍ CENY

Zastupujeme výrobce, proto Vám můžeme nabídkou individuální ceny ušité na míru a tím udržet cenovou výhodnost pro všechny. Nabízíme velkoobchodní podmínky.

5 LET ZÁRUKA

Poskytujeme u 95% produktů 5 let záruku a více, ale také si věříme v montážích a stejně dlouhou dobu garantujeme i na kompletní elektromontáže.

DLOUHOLETÉ ZKUŠENOSTI

Tým je složen z odborníků v oboru, ve kterém se pohybujeme už přes 7 let. Za tuto dobu jsme nasbírali nezanedbatelné zkušenosti.

INDIVIDUÁLNÍ PODMÍNKY

S naší komplexní nabídkou umíme vytvořit individuální podmíny pro každého.

JSME JINÍ, JSME ENER BRIGHT s.r.o.

Společnost ENER BRIGHT s.r.o. byla založena v roce 2013.

ENER BRIGHT s.r.o. jsme založili na základě zkušeností v oblasti prodeje LED osvětlení a nabídky služby světelného servisu. Po větší poptávce komplexnějších služeb se společnost začala rozvíjet i v elektroinstalacích a zabezpečovacích systémech.

Společnost ENER BRIGHT s.r.o. úspěšně zaujímá na trhu své místo, díky své komplexnosti nabídky služeb, kvalitě produktů, individuálním přístupem, profesionalitou, ale také odborníky ve svém oboru, který se stará o potřeby našich zákazníků a obchodních partnerů.

Zajišťujeme ucelené služby významným společnostem, podnikající ve stavebnictví a průmyslu, ale i soukromým koncovým zákazníkům. V oblasti kompletních elektroinstalací se ENER BRIGHT s.r.o. vyprofiloval ve spolehlivého a stabilního dodavatele. vyhledávají naše služby zejména při řešení realizace projektů souvisejících s dodávkou a montáží technologií, LED osvětlení, designového a klasického osvětlení, silnoproudých rozvodů, slaboproudých rozvodů, zabezpečovacích systémů.

Společnost ENER BRIGHT s.r.o. dodala a namontovala tisíce produktů a stojí za námi mnoho spokojených zákazníků. Ti si nás nevybírají pouze díky vysoké kvalitě dodávaných produktů, ale především na základě referenčních ohlasů, profesionální montáži, včetně snahy uspokojit i nestandardní přání zákazníků a fungujícímu záručnímu i pozáručnímu servisu.

Za odvedenou prací je mnoho úspěšně zrealizovaných projektů, které společnost ENER BRIGHT s.r.o. uvádí ve svých referencích. Tvoříme příjemné prostředí s komplexním řešením.

Díky unikátní, kompletní službě zákazníkům, kterou jsme nazvali „SVĚTELNÝ SERVIS“, dokážeme v určitém prostoru názorně ukázat, jak naše produkty fungují, svítí, vypadají a co umí. Díky naší individuální službě víte, co kupujete, dřív než něco koupíte.

KVALITNÍ PRODUKTY PŘÍMO Z VÝROBY  

Všechny produkty jsou vyráběny nebo sestavovány na partnerských výrobních linkách v ČR, Itálii, Německa,USA a dalších místech Evropy. Podílíme se na vývoji nových technologií v oblastech LED osvětlení pro zachování  nejvyšší kvality produktů. Víme, jak produkty vypadaly dřív, než dorazí k našim zákazníkům.
Z důvodu zachovávání nejvyšší kvality produktů si můžeme dovolit držet na veškeré produkty individuální dlouhodobou záruku kvality a to v délce od 3 let až do 10 let.

ŘEŠENÍ NA MÍRU

Vedle produktů standardní nabídky umíme s ohledem na přímou spolupráci našich výhradních výrobců a dodavatelů poskytnout řešení na míru dle jeho přání. Nabídnout pozměněné parametry osvětlení, případně na zakázku vyrobit zcela nová svítidla.

VÍME, CO NABÍZÍME

V našich nabízených svítidlech chceme pouze LED s co nejvyšší kvalitou i nejvyšším světelným tokem a nejvěrnějším indexem podání barev. Zároveň je našim cílem zachovat cenovou výhodnost pro zákazníka. Jelikož životnost svítidel závisí především na kvalitě napájecích zdrojů, využití a umístění, proto neopomíjíme výběr značkových součástek s co nejdelší životností.