INSTALAČNÍ NÁVODY LED SVÍTIDEL LEDVANCE

Instalační a montážní návody LEDVANCE s českými titulky.

LED Downlight

Jednoduchá a rychlá instalace podhledového LED svítidla LEDVANCE Downlight. Krok za krokem. Výhodou je shodný design s ostatními výrobky z portfolia, a proto jednoduchá kombinace s nimi. Externí driver, přímá náhrada podhledových CFL svítidel.

LED Floodight

Jednoduchá a rychlá instalace reflektorového LED svítidla LEDVANCE Floodlight. Náhrada za klasické halogenové reflektory. Temperované sklo pro snížení oslnění. Optimalizovaná hmotnost a velikost.

LED High Bay

Jednoduchá a rychlá instalace LED svítidla pro vysoké stropy. Krok za krokem. Nahrazuje klasické HQL svítidla, vysoký výkon, kompaktní a exkluzivní design. Pro montážní výšky 6-14 metrů.

LED Linear

Jednoduchá a rychlá ukázka instalace LED světelné lišty LEDVANCE Linear. Lišty jsou v různých provedení délek. Je možné z nich vytvořit nepřerušený světelný pás až 10 svítidel. Je možné spojit do rohu či jiného úhlu. Spojení kabelem i spojkou. Kratší verze jsou dostupné s vypínačem.

LED Panel

Ukázka, jak rychlá a jednoduchá je instalace LED svítidla LEDVANCE Panel. Driver se dá odpojit, takže vše nachystat můžete v pohodlí a pak jen ke svítidlu docvaknout. Přímá náhrada za tradiční mřížková svítidla. Velmi tenké hliníkové tělo a orámování v bílé matné barvě bez svárů.

LED Downlight

Jednoduchá a rychlá instalace podhledového LED svítidla LEDVANCE Downlight. Krok za krokem. Výhodou je shodný design s ostatními výrobky z portfolia, a proto jednoduchá kombinace s nimi. Externí driver, přímá náhrada podhledových CFL svítidel.

LED Surface Circular

Krok za krokem jak jednoduše se instaluje přisazené LED svítidlo LEDVANCE Surface Circular. Nahrazuje tradiční zářivkové svítidla, šetří energii a náklady, má "nerozbitnou" čočku a je dostupné i ve verzi s mikrovlnným senzorem pohybu a denního světla.

LED Damp Proof

Jak jednoduše nainstalovat prachotěsné svítidlo LEDVANCE Damp Proof. Krok za krokem. Instalace téměř bez nářadí, průchozí kabeláž. Úspora elektrické energie. Rovnoměrný světelný tok. Ideální pro pro průmyslové budovy, parkoviště, dílny a sklady.

LEDVANCE & OSRAM

LEDVANCE na první pohled LEDVANCE je světový lídr v oblasti inovativních osvětlovací techniky, stejně jako inteligentní a připojených řešení osvětlení (Smart Home). Společnost je potomek OSRAM, který kombinuje tradiční obecné osvětlení s moderními, průkopnickými technologiemi osvětlení. LEDVANCE je postaven na důvěryhodných, dlouholetých vztahů se zákazníky a výkonnou distribuční síť nabízí vynikající dosah a přístupu na trh po celém světě. na našem in-hluboké porozumění obecné osvětlení trhu, populárních technologií a měnící se potřeby základě podporujeme specifické a individuální požadavky přímých i nepřímých zákazníků. Společnost zaměstnává asi 8900 lidí, je aktivní ve více než 120 zemích a tržeb ve výši zhruba 2 miliardy € v 2014/15 fiskálního roku. Na všech svých místech po celém světě, LEDVANCE se zavazuje jednat odpovědně vůči svým zákazníkům, zaměstnancům, obchodním partnerům, společnost a životní prostředí.

o LEDVANCE produktech

Začněme postupujícím osvětlením! V dynamickém tržním prostředí, je LEDVANCE silný a agilní partner, zvládne nové výzvy a poskytne vynikající a uznávané kvality. LEDVANCE nabízí produkty, které jsou nejen aktuálního trendu v odvětví, ale nejvíce ze všech, dokonale šité na míru potřeb našich zákazníků. Stejně jako naše inteligentní připojení domácého řešení, moderní LED svítidla a standardizovány over-the-counter svítidla.

LEDVANCE & OSRAM výroba

Od června 2015 již jeden milion LED reflektor lampy byly vyráběny v továrně v Eichstätt, Německo. V reakci na změny v osvětlení průmyslu od tradičních až po LED osvětlení řešení projektu byla zahájena v červnu 2015 v Eichstätt přestavět stávající halogenové v LED lampa výrobní linky. Díky desítky let zkušeností v lampa výrobní globální tým cca 50 zaměstnanců, vytvořil konkurenceschopné a ziskové LED výrobní linky v pouhých dvanácti měsíců.

LIGHT TAPE® U.S.A.

Tenčí než kreditní karta (0,02 "), a to až do 30 palců široká záře i jednotlivé běhy až 150 stop dlouhá na jedno spojení. Světlo Light Tape zaměstná radikálně výrazný a patentově chráněnou formu elektroluminiscenční technologie. To existuje ve formě ultra-low-profil, lehkých pásků a lišt, které hladce a rovnoměrně osvětlují od okraje k okraji. Filozofií produktu je jednoduchý: fyzický návrh lehkým by neměl omezovat design nebo kreativní vize. S Light Tape®, máte možnost proměnit něco do světla. To je to, kde se naše specifika zastaví a začnouvytvářet svou kreativitu.

JABLOTRON 100

Profesionální zabezpečení nikdy nebylo jednodušší. Rozšiřitelné, dálkově ovládané, snadno nastavitelné. A navíc dobře vypadá! JABLOTRON 100 je revoluční bezdrátový systém určený k ochraně objektů. Hodí se jak pro obytné prostory, tak i obchody, kanceláře, sklady, dílny apod. Může hlásit vloupání, požár, zdravotní obtíže, přepadení a případně další rizika.

NITEKO SRL

Uzavřeli jsme výhradní spolupráci s Italským výrobcem NITEKO Srl. a tím distribuci v České republice na vysoce kvalitní LED osvětlení do průmyslu, výrobních prostor a veřejného prostranství.

TESLA LIGHTING

Uzavřeli jsme přímou spolupráci se společnosti TESLA Lighting. TESLA Lighting je českou značkou a řadí se mezi významné inovativní společnosti na trhu. Díky velkému důrazu na vývoj ve vlastních laboratořích, nabízí na trhu nejmodernější LED světelné zdroje krátce po jejich ověření ve specializovaných zkušebnách. Současně systematicky kontroluje kvalitu výroby přímo v továrnách.Sortiment TESLA Lighting zahrnuje klasické LED zdroje do domácností a pro profesionální použití, zejména pak žárovky, trubice, podhledová i stropní svítidla, reflektorové i průmyslové LED zdroje včetně High bay, svítidla pro veřejné osvětlení, zemní i podlahová svítidla, triproof svítidla s vyšší úrovní ochrany krytí.